קידום אתרים

אל תוותרו על קידום אתרים בשביל העסק שלכם

אם אתם לא מקדמים את האתר שלכם אתם לא קיימים. האמירה הזו עלולה להפתיע כמה עסקים, שחושבים שבניית אתר מספיקה. קידום אתרים הוא תחום שהפך למצליח מאוד בשנים האחרונות, ובמיוחד בתקופת הקורונה. כיום כמעט כל האתרים נעזרים בקידום אתרים, במגוון רחב של תחומים. קידום אתרים הוא הכרחי לעסק שלכם, כדי להגביר את תנועת הגולשים לאתר שלכם, ולהרוויח לקוחות פוטנציאליים נוספים.

פרסום בלינקדאין
פרסום בלינקדאין - לדבר עסקים 24/7

קידום אתרים – התורה כולה על רגל אחת

קידום אתרים הוא תורה שלמה, ואומרים שגם מי שעוסק בתחום שנים רבות, לא יכול להגיע לכל הנדבכים שלה. ובכל זאת, מה אתם צריכים לדעת על קידום אתרים? מה הן האופציות שעומדות ברשותכם? איך עושים את זה נכון? וכמה זמן זה יקח?

 

קידום אתרים ממומן בגוגל

קידום אתרים ממומן בגוגל הוא אופציה שרבים בוחרים בה, בגלל התוצאות המהירות שלה. שימו לב, שלא כל הנוצץ זהב, וברגע שתפסיקו את התשלום לגוגל, הוא יוריד את המודעה שלכם בהקדם. עם זאת, כל עוד אתם משלמים לגוגל עבור הקידום הממומן, כל מי שיחפש שירות שדומה לשלכם, יתקל במודעה שלכם. אפשר לומר, שהדבר חושף אתכם לקהל יעד מדויק, אנשים שמחפשים את השירות שלכם. למשל, במידה ואתם אינסטלטורים ממרכז הארץ, מי שיכתוב בגוגל "אינסטלטורים תל אביב" סביר להניח שיתקל במודעה שלכם.

 

קידום אורגני – לאט אבל בטוח

גוגל הוא מנוע החיפוש העוצמתי בעולם, וזה יהיה כמעט פשע שלא להשתמש במשאב האדיר הזה. קידום אורגני ידרוש מכם מעט סבלנות עד שיניב את פירותיו. קידום האורגני דורש מאיתנו להמתין בין 3-4 חודשים, עד שנראה תוצאות. הקידום האורגני הוא חינמי מול גוגל, עם כי תצטרכו לשלם למקדם האתרים שלכם. קידום אורגני כולל שימוש במילות מפתח וקישורים (SEO), כדי להזרים תנועה לאתר שלכם באופן "טבעי". גוגל מזהה את מילות המפתח בהן אתם עושים שימוש בתוך האתר שלכם, לצד מילות מפתח באתרים שמקשרים לאתר שלכם. לצורך כך, תצטרכו כתיבת תוכן.

 

כתיבת תוכן לקידום אתרים

כתיבת תוכן לצרכי קידום אתרים תהיה בעלת מבנה ייחודי, כדי לעודד את גוגל לקדם אתכם. הרעיון הוא פשוט – איש המקצוע בו בחרתם לקדם את האתר שלכם ישתמש במאמרי תוכן רלוונטיים, ויאזכר את האתר שלכם בפנים. למשל, מאמר על איך לבחור את האינסטלטור הטוב ביותר, שיזכיר מילת מפתח עם קישור לאתר שלכם.

BEST LINKS כתיבת תוכן יוכלו לסייע לכם להשיג את המאמרים במבנה הרלוונטי, שיהיו מעניינים, יתנו ערך מוסף לגולש, ויסייעו לבצע קידום איכותי ואפקטיבי לאתר שלכם.

 

לסיכום, קידום אתרים הוא הכרחי לכל עסק באשר הוא. ההמלצה היא לשלב בין קידום אורגני לקידום ממומן, לצד קידום בפייסבוק. קידום אתרים אמנם מצריך הוצאה כספית, אבל זו לגמרי השקעה משתלמת.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

פרסום בלינקדאין

קידום אתרים

אל תוותרו על קידום אתרים בשביל העסק שלכם אם אתם לא מקדמים את האתר שלכם אתם לא קיימים. האמירה הזו עלולה להפתיע כמה עסקים, שחושבים

Read More »

סרטוני אנימציה לעסקים- במה מדובר

סרטון אנימציה לעסק – סוכן מכירות דיגיטלי סרטוני אנימציה לעסקים- במה מדובר העולם שאנו חיים בו הופך משנה לשנה לעולם דיגיטלי יותר. מרבית המידע שאנו

Read More »

שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות

שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות אחת מהאפשרויות הטובות ביותר כיום בתחום שיווק דיגיטלי לעסקים היא: שיווק ברשתות החברתיות. מדובר על ענף בתחום השיווק הדיגיטלי שמטרתו היא

Read More »

תשארו מעודכנים.

הירשמו לניוזלטר שלנו ותתעדכנו בתכנים איכותיים לייב.

בלוגצ'יק 2020© ​
גלילה לראש העמוד