פרסום בלינדקאין – למצוא את הלקוח בזמן הכי טוב לעסקים

פרסום בלינדקאין הוא פרסום שלאחרונה צובר תאוצה בקרב לא מעט מפרסמים. מדובר בפרסום מבוסס קליקים שבוודאי לא מעט מפרסמים התנסו בו בפלטפורמות אחרות. בלינדקאין ניתן לסנן את קהל המשתמשים בהתאם לפונקציות עסקיות ולכן הוא מהווה כיום פלטפורמת פרסום יעילה מאוד.

למה דווקא פרסום בלינדקאין?

מלבד העובדה שלינדקאין מאפשר לסמן את קהל המשתמשים בהתאם לפונקציות עסקיות, ניתן למצוא בלינדקאין 560 מליון אנשי עסקים או אנשים שקשורים לעסקים, כאשר יותר ממחצית מהמשתמשים הרשומים הם משתמשים פעילים. לינדקאין נרכשה על ידי מיקרוסופט וניתן לפרסם בה בדרכי פרסום רבות שונות. כמו כן, ניתן להציג בלינדקאין גם תוכן וידיאו וגם תוכן רגיל, הפלטפורמה מכילה פחות ספאם וניתן למצוא בה אפליקציות פרמיום עבור משתמשים מתקדמים. לינדקאין יכולה להיות יעילה מאוד עבור כל מפרסם כיום. אם אתם לא בטוחים לגבי אפקטיביות הפרסום של לינדקאין עבורכם, כל שעליכם לעשות זה פשוט לנסות. בלינדקאין ניתן לפרסם מודעות ולבחור באופציית מימון מתאימה לכם מבין אופציות המימון שהפלטפורמה מציעה. כך שכל שתדרשו זה ליצור מודעה, לבחור אופציית מימון מתאימה ולבדוק האם זה מתאים לכם.

פרסום בלינקדאין
פרסום בלינקדאין - לדבר עסקים 24/7

מודעות עצמאיות בלינדקאין

ישנם שני סוגי מודעות בלינדקאין: מודעות עצמאיות ומודעות פתרונות פרסום שותפים.

מודעות עצמאיות הן מדובר על מודעות שיש לבנות באופן עצמאי. כלומר, המפרסם אחראי על יצירת הקמפיין, על קביעת לוחות הזמנים שלו, על מיקוד קהל היעד וכן, לבחון את נתוני ההקלקה על המודעה ועוד. למודעות הללו יש יתרונות רבים כגון: הן מעודדות גולשים להקליק עליהן בכדי להגיע לדף הנחיתה של המפרסם, הן מגדילות את החשיפה למותג שלכם באמצעות צפיות וקליקים, אתם מקבלים כך לידים, מגדילים כמות עוקבים ועוד. ניתן למצוא סוגים שונים של מודעות עצמאיות כגון: מודעות טקסט, מודעות וידיאו, מודעות דינאמיות ועוד. כדאי במודעות מסוג זה לנסות וליצור כמה סוגים של קמפיינים בכדי לבדוק מה עובד לכם הכי טוב. המודעות יופיעו רק לגולשים ממחשבים בסרגל הצד מימין.

שלבים לפרסום מודעות עצמאיות בלינדקאין

פרסום מודעות בלינדקאין איננו דבר מורכב יתר על המידה. השלבים בפרסום מודעות עצמאיות בלינדקאין הם:

  1. בשלב הראשון יש צורך להקים חשבון מנהל. מדובר על שלב שאורך מספר דקות. באמצעות פתיחת חשבון מנהל בלינדקאין תוכלו לקבל פיצ'רים שיסייעו לכם לבחון כיצד המודעות שלכם מתפקדות כגון: נתונים גאוגרפיים על משתמשים שהקליקו על המודעות שלכם, דוחות ויזואליים ועוד.
  2. בשלב השני עליכם לבחור את סוג המודעות הרלוונטי עבורכם. ניתן ליצור קמפיין גם באמצעות שילוב בין שלושת סוגי המודעות הקיימות. לאחר שתבחרו את סוג המודעות תדרשו לבחור את קהל היעד של הקמפיין, את אופציית ההנעה לפעולה שלו, את שפת קהל היעד שלכם ועוד.
  3. בשלב השלישי יש ליצור את המודעה באמצעות מנהל הקמפיינים. רצוי ליצור את המודעה בצורה מוצלחת ולכן כדאי לקרוא היטב על טיפים ליצירת מודעות בלינדקאין שיכולים לסייע לכם ליצור את המודעה הטובה ביותר.
  4. בשלב הרביעי יש צורך למקד את המודעה. מיקוד המודעה יתבצע על ידי בחירת מיקום, שמות של מוסדות לימודים או חברות, סוג תפקיד בחברות ועוד.
  5. בשלב החמישי יש להגדיר את התקציב שלכם ואת תזמון המודעות. ניתן לבחור את אופציית המימון מבין כמה אופציות שלינדקאין מציע לכם.
  6. בשלב השישי והאחרון, חשוב מאוד למדוד את ההצלחה של הקמפיין שלכם באמצעות: כמות הקליקים עליו, כמות הפעמים שהוא נחשף למשתמשים ועוד. יש לבצע אופטימיזציה לקמפיין בהתאם לנתונים השונים שתמדדו המעידים על היעילות שלו.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

פרסום בלינקדאין

קידום אתרים

אל תוותרו על קידום אתרים בשביל העסק שלכם אם אתם לא מקדמים את האתר שלכם אתם לא קיימים. האמירה הזו עלולה להפתיע כמה עסקים, שחושבים

Read More »

סרטוני אנימציה לעסקים- במה מדובר

סרטון אנימציה לעסק – סוכן מכירות דיגיטלי סרטוני אנימציה לעסקים- במה מדובר העולם שאנו חיים בו הופך משנה לשנה לעולם דיגיטלי יותר. מרבית המידע שאנו

Read More »

שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות

שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות אחת מהאפשרויות הטובות ביותר כיום בתחום שיווק דיגיטלי לעסקים היא: שיווק ברשתות החברתיות. מדובר על ענף בתחום השיווק הדיגיטלי שמטרתו היא

Read More »

תשארו מעודכנים.

הירשמו לניוזלטר שלנו ותתעדכנו בתכנים איכותיים לייב.

בלוגצ'יק 2020© ​
גלילה לראש העמוד